Wie we zijn

Wij zijn een Vlaams familiebedrijf dat al vier generaties lang vakmanschap en kwaliteit ademt.
Onze roots liggen bij het schilderen, maar door de jaren heen groeiden we gestaag en legden we een bijzonder traject af.

Team

Adelbert Matthijs

‘Pater familias’ en grenzeloos gepassioneerd door zijn vak

0475-37 54 77

adelbert@matthijs-en-co.be

Bel naar Adelbert als u wil praten over een nieuwe woon- of interieurdroom.

Liesbet De Smet

De zachte maar ijzersterke cement tussen alle afdelingen van Matthijs & Co

0478-76 89 44

liesbet@matthijs-en-co.be

Mail naar Liesbet als u vragen heeft over offertes of facturen.

Rolf Matthijs

Wordt lyrisch van perfecte moulures en krijgt een kick van binnen- en buitenpleisterwerk

rolf@matthijs-en-co.be

Mail naar Rolf als u pleisterwerken plant.

Tijl Matthijs

Noem hem gerust een ‘meester’ in decoratieve schildertechnieken

tijl@matthijs-en-co.be

Mail naar Tijl als u schilderwerken plant.

Sarah Hijsselinckx

Doet niets liever dan zich vastbijten in uw bouw- of renovatieproject

sarah@matthijs-en-co.be

Mail naar Sarah als u bouw- of renovatieplannen heeft.

Peter De Backer

De perfecte gids tijdens uw bouw- of renovatieproject

peter@matthijs-en-co.be

Mail naar Peter als u bouw- of renovatieplannen heeft.

Mijlpalen

Het prille begin

01/06/2007

1850: Désiré, de overgrootvader van Adelbert Matthijs, start met een schildersbedrijf. Zonder het te weten legt hij de basis voor een rijke familietraditie.

Gouden duo

01/06/2008

1980: Adelbert Matthijs en zijn echtgenote Liesbet treden in de voetsporen van vader Julien Matthijs en werken samen aan schilder- en interieuropdrachten.

Versterking

04/06/2009

2009: Rolf, de jongste telg uit de familie, specialiseert zich in stuc- en pleisterwerk.

Continuïteit

02/01/2010

2010: Tijl Matthijs studeert na zeven jaar af aan de schildersschool. Hij is klaar om de rijke schildertraditie van de familie verder te zetten.

Missing link

01/01/2014

2013: Met de nieuwe afdeling Bouw is de cirkel rond. Matthijs & Co kan complete woondromen helemaal zelf realiseren. Sarah en Peter zetten hun schouders onder de projecten.

Meesterzet

12/06/2017

juni 2017: Matthijs & Co telt nu vier volwaardige afdelingen die op kruissnelheid werken. Tijd om een nieuwe, sterke identiteit te lanceren.